لیفت ران


لیفت ران چیست؟

عمل لیفت ران را می‌توان یکی از انواع عمل جراحی رایجی دانست که امروزه انجام می‌شود و به دلیل اینکه این عمل بیشتر جنبه زیبایی دارد، بهتر است پیش از تصمیم گیری در مورد این عمل اطلاعات بیشتری را کسب کنیم. و ما قصد داریم شما را با عمل جراحی لیفت ران آشنا کنیم و برخی از مهم ترین نکات در خصوص این عمل زیبایی شامل هزینه جراحی لیفت ران، عوارض جراحی لیفت و مراقبت های بعد از جراحی را به شما ارائه دهیم. همچنین می‌توانید با بهترین جراح لیفت ران در تهران بیشتر آشنا شوید. به طور کلی می‌توان گفت که لیفت ران برای درمان افتادگی پوست ران مورد استفاده است. حتما همه ما علاقمند به داشتن ران خوش فرم بدون پوست شل و افتاده هستیم و در صورتی که می‌خواهیم عمل جراحی لیفت ران را انجام دهیم، این مقاله می‌تواند به ما کمک کند تا بهترین تصمیم را در این خصوص اتخاد کنیم.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان


نحوه انجام عمل لیفت ران

عمل لیفت ران به عنوان یکی از عمل های زیبایی رایج شناخته می‌شود و به دو صورت عمل مینی لیفت و لیفت کامل انجام می‌شود. در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری ارائه خواهیم کرد. مینی لیفت به عنوان یکی از بهترین روش های لیفت شناخته می‌شود. در روش لیفت کامل، یک برش عمودی بر روی پوست ران زده می‌شود که باعث می‌گردد تا شل شدگی و افتادگی ران به صورت کامل برطرف شود و از بالای ران تا زانوی فرد مورد عمل مورد ترمیم قرار می‌گیرد. این در حالی است که مینی لیفت برای پوست هایی مورد استفاده است که به صورت موضعی دچار افتادگی شده است و در نهایت تا یک سوم محوطه ران را درمان می‌کند. برای اینکه چربی ها از بین بروند و ران بتواند فرم زیبا و اصلی خود را بازیابی کند، در هر دو مدل از این عمل جراحی از روش لیپوساکشن برای از بین بردن و حذف چربی پا استفاده می‌شود. با این تصور از عمل لیفت ران به معرفی ادامه این عمل جراحی می‌پردازیم و شما را با نکات قبل از عمل، افراد کاندید عمل و خصوصیات بدنی این افراد بیشتر آشنا خواهیم کرد.

امادگی لازم جهت انجام عمل لیفت ران

با توجه به نکاتی که گفته شد شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که عمل لیفت ران برای کدام دسته از افراد می‌تواند مناسب باشد؟ در این خصوص بهتر است بدانید که عمل لیفت ران برای کسانی که به تازگی کاهش وزن شدید داشته اند می‌تواند بهترین گزینه باشد و بسیاری از کسانی که می‌خواهند این عمل جراحی را انجام دهند می‌توانند از این روش استفاده کنند. این تکنیک همچنین برای کسانی که به تازگی عمل لاغری انجام داده اند که باعث شل شدگی و افتادگی پوست ران شده است می‌تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. باید توجه داشته باشید که اگر کاندید عمل دخانیات استعمال می‌کند، باید حداقل دو هفته پیش از عمل جراحی و پس از دوره نقاهت هیچگونه دخانیاتی استفاده نکند. همچنین بهتر است که پیش از تصمیم گیری در مورد انجام عمل جراحی لیفت ران، با پزشک متخصص مشورت کرده و در این خصوص اطلاعات لازم را به دست آورد. در ادامه برخی از نکات در زمینه عمل جراحی، عوارض و دوره نقاهت با شما در میان خواهیم گذاشت که می‌تواند برای شما مناسب باشد.

پس از اینکه روش های فوق را بررسی کردید و در نهایت عمل جراحی لیفت ران را انتخاب کردید، باید بدانید که مراقبت های پس از انجام عمل زیبایی می‌تواند بسیار با اهمیت باشد و از این روی توصیه می‌شود که این موارد را در نظر داشته باشید. از مهم ترین مراقبت های بعد از جراحی لیفت ران می‌توان به استراحت مطلق برای دو هفته اشاره نمود. در این دو هفته شما باید تنها کارهای سبک مانند کتاب خواندن، تلویزیون دیدن و یا استحمام انجام دهید. استرس نداشته باشید و به نکاتی که پزشک شما پس از عمل عنوان کرده است توجه داشته باشید. در این صورت شانس شما برای بهبود سریع تر می‌تواند بیشتر باشد. همچنین باید توجه داشت که عمل جراحی لیفت ران به دلیل اینکه یک عمل جراحی با بیهوشی عمومی است، ممکن است که احساس ضعف پس از عمل داشته باشید که طبیعی بوده و با استفاده از دارو و غذای تقویتی می‌توان این مشکل را به طور کامل از بین برد.

مانند هر روش درمانی و لاغری دیگری، عمل لیفت ران نیز عوارض خاص خودش را دارد که قصد داریم در این قسمت بیشتر به آن بپردازیم و شما را با مهم ترین عوارضی که عمل لیفت ران برای ما در پی خواهد داشت آشنا کنیم. از مهم ترین عوارض این عمل جراحی زیبایی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

تورم و کبودی را می‌توان یکی از مهم ترین عوارض پس از عمل جراحی لیفت ران عنوان نمود. به طور کلی این روش درمانی می‌تواند تورم و کبودی را پس از عمل به همراه داشته باشد که یک عارضه طبیعی به شمار رفته و قابل پیشگیری است.
وجود درد در ناحیه مورد عمل پس از انجام عمل می‌تواند طبیعی باشد و به همین دلیل پزشکان معمولا از داروهای مسکن برای کنترل درد استفاده می‌کنند.
در نهایت باید گفت که هر فرد با توجه به نوع عمل و همچنین پیش زمینه های جسمی‌که دارد می‌تواند عوارض مختلفی را مشاهده کند که تمامی‌آن ها قابل درمان هستند و پزشک متخصص می‌تواند با مراجعه حضوری بیمار، تمامی‌عوارض مربوط به عمل لیفت ران را در میان بگذارد. اما هزینه جراحی لیفت ران چقدر است؟ در این خصوص در ادامه بیشتر توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم کرد.

بهتر است توجه داشته باشید که عمل لیفت ران به دلیل برش هایی که بر روی ران فرد در پی دارد، همواره جای برش ها قابل مشاهده خواهد بود ولی به طور کلی می‌تواند سبب زیبایی ران ها و فرم گرفتن آن ها باشد. اما تکنیک های عمل لیف ران همانطور که گفته شد در دو مدل اسکار کوتاه و اسکار عمودی انجام می‌شود. اسکار کوتاه برای کسانی است که تصور می‌کنند که یک سوم بالایی ران آن ها دچار افتادگی شده است و با جمع کردن پوست در این ناحیه زیبایی ران به آن ها باز می‌گردد و این در حالی است که این عمل معمولا در تکنیک اسکار عمومی یا کامل انجام می‌شود که در این روش یک برش کلی از بالا تا پایین ران ایجاد می‌شود. محل عمل همواره قابل مشاهده است و در صورتی که فرد پس از عمل از لباس زیر یا لباس های بالای زانو استفاده کند، جای عمل به راحتی قابل مشاهده است ولی بیشتر کسانی که به طور کلی کاندید عمل جراحی لیفت ران هستند، به راحتی این مشکل را قبول خواهند. کرد. البته باید توجه داشت که عمل لیفت ران به تنهایی می‌تواند عوارض جانبی خاص خودش را داشته باشد که در این زمینه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کلینیک دکتر علی اصغر صلاحی

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های به روز برای انجام عمل زیبایی با بهترین قیمت می‌تواند گزینه ای کاملا منطقی به شمار رود که در دسترس شماست. به طور کلی شاخصه های یک پزشک خوب، در دوران پیش از عمل، عمل و پس از آن می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و در صورتی که می‌خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری داشته باشید می‌توانید با کارشناسان و متخصصین کلینیک دکتر علی اصغر صلاحی مشورت کنید. این مرکز درمانی با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز و برترین پزشکان متخصص تهران، امکان انجام برترین عمل زیبایی لیفت ران را برای شما فراهم می‌کند.

تماس با ما

هزینه عمل لیفت ران

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که می‌تواند سبب شود تا شما برای انجام یا عدم انجام این عمل زیبایی مصمم شوید، هزینه عمل جراحی لیفت ران می‌باشد که در ادامه بیشتر در این خصوص توضیح خواهیم داد. به طور کلی می‌توان گفت که هشت میلیون تومان برای عمل جراحی لیفت ران دریافت می‌شود که شامل عمل و نقاهت و نگهداری پس از عمل می‌باشد. همچنین باید گفت که این هزینه نسبت به سایر عمل های جراحی زیبایی در ناحیه ران می‌تواند مناسب تر به شمار رود. در ادامه به بررسی روش های جایگزین که می‌توانند گزینه ای برابر با عمل جراحی لیفت ران به شمار روند را با شما در میان خواهیم گذاشت.

لطفا برای دریافت هزینه با مشاورین ما در ارتباط باشید

روش های جایگزین برای این عمل

شما می‌توانید در صورت تمایل به جای اینکه عمل لیفت ران انجام دهید از این راه های جایگزین که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت استفاده کنید. این روش ها می‌توانند نتایجی مناسب برای شما داشته باشند و بسیاری از کسانی که علاقمند به داشتن ران با فرم استاندارد هستند می‌توانند از این روش ها به عنوان جایگزین عمل جراحی ران استفاده کنند. بهتر است پیش از اینکه به بررسی این روش ها بپردازیم، دلایلی که می‌توانید به جای عمل لیفت ران از این روش ها استفاده کنید را با شما در میان بگذاریم :
• کسانی که کاندید عمل جراحی لیفت ران نیستند
• عوارض لیفت ران را نمی‌توانند قبول کنند
• با وجود جای عمل بر روی ران مشکل دارند
• به دنبال صرف هزینه ای کمتر از روش عمل جراحی لیفت ران هستند
این افراد می‌توانند به جای عمل لیفت ران از روش هایی استفاده کنند که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد :
• لیفت ران با استفاده از تزریق آنزیم
• لیفت ران با استفاده از دستگاه آراسیس
• لیفت سرمایشی
• لیفت ران با استفاده از تکنولوژی الکترونوری
• لیفت ران با استفاده از امواج مادون قرمز
البته بهتر است بدانید که این روش ها به هر حال عوارض خاص خود را دارند و باید پیش از عمل در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را کسب کنید. همچنین بهتر است بدانید برای ران هایی که افتادگی پوست شدیدی دارند، همواره عمل جراحی لیفت ران توصیه می‌شود. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می‌توانید با متخصصین و کارشناسان در این زمینه مشورت کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. در ادامه شما را با بایدها و نبایدهای پس از عمل جراحی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

سوالات متداول

بسیاری از ما سوالاتی در زمینه عمل جراحی لیفت ران داریم که در بسیاری از اوقات می‌تواند مشترک باشد. در ادامه مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که در زمینه عمل جراحی لیفت ران برای ما پیش می‌آید را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در این زمینه با شما صحبت خواهیم کرد.

در این خصوص باید با پزشک متخصص جراحی پلاستیک رخ آرا در زمینه لیفت ران مشاوره کنید. اطلاعات این مقاله نیز می‌تواند برای شما مناسب باشد

قطعا جراحی لیفت ران می‌تواند گزینه ای مناسب و درمانی قطعی به شمار رود که بسیاری از مردم در سراسر جهان امروزه از این روش برای داشتن ران با فرم استاندارد و زیبا استفاده می‌کنند.

همانطور که گفته شد، هزینه مربوط به عمل لیفت ران برابر با هشت میلیون تومان محاسبه شده است.

دوران مراقبت پس از عمل جراجی لیفت ران برای تمامی‌افراد برابر با دو هفته است که در این مدت فرد نباید فعالیت سنگین بدنی داشته باشد.

یک هفته پس از عمل، پزشک و بیمار ملاقات خواهند داشت و پزشک به بررسی و معاینه بیمار می‌پردازد.

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

    شماره تماس

    تعیین وقت برای :