لیفت پلک

لیفت پلک چیست ؟

چشم ها همیشه به عنوان زیباترین عضو بدن شناخته می شوند. کوچکترین ایراد در چشم ها سبب می شود که افراد سریعا به فکر ترمیم آن ایراد بر آیند. با بالا رفتن سن نیز تغییرات بسیاری بر روی چشم ها صورت می پذیرد . در برخی مواقع نیز بیماری های متابولیکی سبب می شوند که در چشم های افراد تغییرات گسترده ای ایجاد شود. یکی از این بیماری ها که تاثیرات گسترده ای بر روی چشم ها خواهد داشت کم کاری و یا پرکاری در تیروئید خواهد بود. پف پلک ها سبب می شوند که چشم ها جذابیت و زیبایی خود را از دست بدهند همچنین افتادگی پلک ها تاثیر بسزایی بر روی نقش چشمها در زیبایی صورت خواهند داشت. پزشکان ما با بهره گرفتن از زیبایی شناسی قدمی بزرگ در جهت رفع این مشکل برداشته اند. آنها با استفاده از روشی به نام لیفت پلک و یا همان اصطلاح پزشکی بلفاروپلاستی می توانند این مشکلات را به طور کامل از بین ببرند. آنها با استفاده از روش های بسیار مهمی در علم پزشکی اقدام به برداشتن پوست های اضافی در ناحیه چشم ها می کنند که این عمل از ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشد. لیفت پلک امروزه در کشور ما دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد که با مراجعه به متخصصان ما در جهت برگشت زیبایی و جوانی خود گام بر می دارند

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان

نحوه ی عمل جراحی لیفت پلک

عمل لیفت پلک یکی از جراحی هایی می باشد که در آن از تکنیک های بسیار خاص در پزشکی استفاده می گردد. در این عمل جراحی برشی بر روی پلک افراد ایجاد می شود و توسط آن برش پزشک با تجربیات و تخصص خود اقدام به برداشت چربی های اضافی، عضله هایی که سبب افتادگی پلک می شوند و نیز برداشت پوستی که با کشیدگی ایجاد شده است . این نمونه از جراحی دارای پیچیدگی های بسیاری می باشد که این پیچیدگی ها فقط توسط پزشکان و متخصصان ما قابل حل هستند. این برداشت ها در پلک بالایی افراد صورت می پذیرد که بسیار خاص و ویژه هستند اما روشی که امروزه بسیار از آن استفاده می نمایند جراحی در پلک پایینی چشم ها می باشد. در جراحی لیفت پلک پایینی نیز برش هایی صورت می پذیرد و از طریق آن برش ها چربی ها و پوست اضافی برداشته می شود . فقط باید این موضوع را در نظر داشت که برداشت چربی از پلک پایینی باید تا مقدار خاصی صورت پذیرد زیرا افراد با پا گذاشتن به سن بالاتر از گودی های چشم خود بسیار رنج خواهند برد .در مورد بی هوشی ها باید در این متن ذکر شود که ، بیهوشی که پزشکان معتبر و باتجربه برای این عمل جراحی استفاده می نمایند به صورت بی حسی موضعی می باشد. بخیه ها در عمل لیفت پلک کاملا مخفی و ناپدید خواهند شد .قبل از انجام عمل پزشکان متخصص ما اقدام به علامت گذاری می کنند تا با دقت بسیار بیشتر و نیز ظرافت عالی این عمل را به اتمام برسانند.

کاندید لیفت پلک چه افرادی هستند ؟

این عمل جراحی توسط پزشکان به بسیاری از افراد توصیه نمی شود. افراد خاصی می توانند برای کاندید لیفت پلک شوند. در برخی از افراد پف های پلک های پایین و بالا به اندازه ای شده است که این افراد دیگر توانایی دیدن و حتی رانندگی کردن را هم ندارند. از این رو پزشکان این افراد را به عنوان کاندید برای عمل لیفت پلک در نظر می گیرند. سنی که در آن لیفت ها انجام می پذیرد بالای 35 سال خواهد بود . اما در برخی از افراد ممکن است پلک ها به صورت مادر زادی افتاده و پف کرده باشند که این افراد ممکن است زیر سی و پنج سال برای لیفت پلک خود را آماده نمایند. این عمل می تواند چهره ی افراد که توسط چشم ها خسته به نظر می رسند را درمان نماید و چهره ی آنان را به فردی شاداب و جذاب تغییر دهد. این لیفت توسط خود افراد انتخاب شده و توسط پزشک متخصص برای انجام آماده خواهد شد. البته انجام این لیفت برای افراد باید به تایید پزشک رسیده باشد در غیر این صورت پزشکان متخصص ما از انجام لیفت امتناع خواهند کرد. افراد قبل از اینکه بخواهند برای انجام این لیفت دست به اقداماتی بزنند بهتر است تحت مشاوره با پزشکان متخصص ما قرار بگیرند.

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت پلک

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت پلک 

بهتر است قبل از اینکه اقدام به انجام عمل کنید اطلاعات کامل و جامعی را نسبت به متخصصان در این زمینه کسب نمایید. انتخاب پزشک مناسب یکی از مهمترین کارها برای انجام عمل لیفت پلک خواهد بود. مراقبت های پس از عمل در لیفت پلک بسیار ناچیز خواهد بود . بهتر است که پس از انجام عمل نسخه پزشک مربوطه را به طور کامل انجام داد. مصرف آنتی بیوتیک ها پس از عمل بسیار حائز اهمیت می باشد. شما می توانید پس از سه الی چهار روز از زمان عمل برای کشیدن بخیه ها اقدام نمایید. به افراد پیشنهاد می شود که پس از انجام عمل از کمپرس یخ استفاده نمایند تا میزان کبودی و تورم در ناحیه پلک ها را تا حدود چشم گیری کاهش دهند. بسیاری از افراد پس از انجام این عمل می توانند به خانه باز گردند.

دکتر صلاحی با انجام صدها عمل زیبایی شکم و سینه،لیپوماتیک شکم و پهلوها، جراحی کشیدن پوست شکم  لیپوماتیک ران ها و بازوها، پروتز سینه و جراحی های کوچک کردن و لیفت سینه جزو بهترین پزشکان تهران در جراحی زیباییی مبیاشن دو همچنین دارای رتبه اول کشور در زمینه فوق تخصص جراحی زیبایی می باشند.

مشاوره رایگان
مزایای عمل جراحی لیفت پلک

مزایای عمل جراحی لیفت پلک

همانطور که در بالا ذکر شد یکی از برترین مزایای عمل لیفت پلک این می باشد که برخی از افراد با وجود این افتادگی ها نمی توانند بینایی مفیدی داشته باشند از این رو اقدام به انجام این عمل خواهند کرد و بسیار راضی خواهند بود. زیبایی افراد در چشمان آنها نهفته می باشد . پلک های افتاده زیبایی های چشم ها را از بین خواهد برد از این جهت بسیاری از افراد در پی بدست آوردن مجدد این زیبایی ها تن به عمل جراحی لیفت پلک خواهند داد. ممکن است برخی از افراد به صورت مادر زادی دچار مشکلاتی در ناحیه ی پلک ها شده باشند. این عمل جراحی می تواند چراغ امیدی برای این افراد باشد تا بتوانند با انجام این عمل به زندگی عادی ادامه دهند.

عوارض عمل جراحی پلک

همانطور که همه افراد از این موضوع اطلاع دارند تمامی عمل ها و خصوصا عمل های زیبایی دارای عوارضی می باشند که این عوارض در مدت زمان محدودی وجود دارند و پس از مدتی از بین خواهند رفت . کبودی و تورم جز جدا ناشدنی از هر نوع عمل خواهد بود. این نمونه از عمل جراحی نیز دارای تورم و کبودی خواهد بود که بوسیله ی کمپرس های یخ می توان تا حدودی به کاهش آنها کمک نمود. اما از عوارض دیگر عمل لیفت پلک می توان به درد های ناشی از عمل در پلک ها ، برخی از عفونت ها در صورتی که مراقبت های پس از عمل به درستی صورت نگیرد، بی حسی که بسیار شایع می باشد ، خشکی چشم ها و نیز در برخی از مواقع تاری دید در افراد ، مشکلاتی در چشمک زدن برای افراد بوجود می آید که مقطعی بوده و با گذشت زمان بهبود می یابد، همچنین اگر افراد به پزشکان معتبر و باتجربه ای رجوع ننمایند ممکن است جای زخم بر روی پلک های آنها همیشه باقی بماند. انتخاب پزشک مناسب می تواند عوارض عمل جراحی لیفت پلک را به حداقل برساند. بسیاری از این عوارض نیز ممکن است در اثر مراقبت های نادرست افراد صورت پذیرد.

هزینه لیفت پلک

دستمزدی که پزشکان برای عمل جراحی لیفت پلک از افراد دریافت می نمایند به طور یکسانی نمی باشد . بسیاری از پزشکان دارای لیست های قیمتی مورد نظر خود می باشند و دستمزد های آنها برای عمل ها با بقیه پزشکان متفاوت می باشد . همچنین عمل سرپایی و یا استراحت یک روزه در کلینیک یا بیمارستان همه می توانند تاثیرات مهمی را بر روی هزینه انجام عمل جراحی لیفت پلک داشته باشند. افرادی که اقدام به انجام عمل لیفت پلک می کنند ابتدا باید با پزشک خود در زمینه ی هزینه ها مشورتی نمایند و سپس اقدام به انجام عمل کنند. ممکن است بسیاری از افراد انتخاب کنند در بهترین کلینیک ها توسط بهترین متخصصین عمل لیفت پلک انجام شود تا نتیجه ی بهتری را دریافت نمایند.

هزینه جراحی پلک

ماندگاری در جراحی لیفت پلک

در بسیاری از عمل های زیبایی توجه افراد به سمت ماندگاری عمل ها جذب می شود. ماندگاری در عمل لیفت پلک بسیار بالا نمی باشد. چشم ها در ارتباط بسیار مستقیمی با اشعه ی خورشید هستند. همین امر سبب می شود که پوست پلک ها قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست بدهند و عکس العمل های آن ایجاد چروک ها و پوست های اضافی خواهد بود. حتی شما پس از عمل لیفت پلک نیز ممکن است شاهد این مشکلات باشید. یکی دیگر از عواملی که سبب می شود ماندگاری در این عمل به سطح پایینی برسد افزایش سن خواهد بود. افزایش سن و چروک شدن دوباره ی پوست های اطراف چشم ها و پلک ها اتفاقی ناگزیر هستند که باعث می شوند ماندگاری در عمل لیفت پلک کم باشد. اما اگر شما به پزشک حاذقی مراجعه کنید حتما شما را برای انجام عمل در سنین بالاتر تشویق خواهد نمود .البته ناگفته نماند که در سنین 50 الی 60 سالگی تغییرات چشم ها بسیار زیاد نخواهد بود.

سوالات متداول برای عمل جراحی لیفت پلک

بیهوشی در عمل لیفت پلک توسط پزشک تعیین خواهد شد و در صورت رضایت فرد انجام خواهد گرفت. بیهوشی ممکن است به صورت موضعی ( مانند دندانپزشکی ها موادی را تزریق نموده و عمل را به صورت سرپایی انجام خواهند داد) یا به صورت بیهوشی کامل( فرد را کاملا بیهوش می کنند تا عمل با استرس انجام نگیرد) صورت می پذیرد

عمل لیفت پلک ،به دلیل ظرافتی که در کار باید صورت گیرد و دقت فراوانی که باید در این عمل انجام پذیرد از 45 دقیقه تا  مدت 2 ساعت ممکن است به طول انجامد . این زمان به نوع عمل نیز بستگی دارد.

عمل لیفت پلک در عین حساسیت بالا بسیار ساده می باشد .افراد می توانند پس از انجام عمل جراحی لیفت پلک به راحتی به مطالعه و نیز تماشا نمودن تلویزیون و فیلم ها بپردازند حتی در این عمل هیچ احتیاجی به بستن جای زخم با باند هم نخواهد بود.

ممکن است افراد قبل از اینکه اقدام به عمل لیفت کنند از تاری دید رنج برده باشند اما پس از انجام این عمل هیچ عارضه ای مبنی بر تاری دید و یا کم بینی نخواهند داشت بلکه دید آنها به دلیل بر طرف نمودن پف پلک ها بسیار بهتر نیز شده است.

یکی از مهمترین مزیت های این عمل ، این می باشد که افراد پس از انجام لیفت در بیمارستان ، کلینیک یا مطب هیچ احتیاجی به بستری شدن نداشته و بلافاصله مرخص می شوند. البته ناگفته نماند که این لیفت ها دارای بخیه هایی می باشند که پس از مدت شش روز بهتر است افراد به بیمارستان یا مطب مراجعه نموده تا این بخیه ها بررسی شده و در صورت جذب اقدام به کشیدن آنها نمایند.

این عمل را می توان بی ربط به سن دانست . افراد می توانند در هر زمانی که از این افتادگی ها رنج می برند اقدام به انجام این عمل نمایند. اما از نظر پزشکی این افتادگی ها تقریبا از سن سی سالگی شروع می شوند و در نهایت در سن چهل سالگی به اوج خود خواهند رسید . البته بسیاری از افراد در سن های شصت یا پنجاه سالگی اقدام به انجام این عمل می نمایند

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه
فرم مشاوره
شماره تماس

تعیین وقت برای :