لیفت پیشانی

لیفت پیشانی چیست؟

یکی از مواردی که همیشه مد نظر افراد بوده است ،زیبایی می باشد. زیبایی در صورت دارای دسته بندی های خاص خود می باشد. ممکن است تعریف زیبایی صورت برای افراد متنوع باشد. اما یکی از دغدغه های افراد در صورت وجود چین و چروک ها است. بیشتر خطوط چین و چروک در صورت بر روی پیشانی اتفاق می افتد. افراد بسیاری از وجود این چین و چروک ها رنج می برند از این رو تحقیقات وسیعی را برای از بین بردن آنها در نظر می گیرند. یکی از بهترین راه حل ها برای از بین بردن چین و چروک های موجود در پیشانی استفاده از لیفت پیشانی می باشد .اما در اینجا این سوال پیش می آید که لیفت پیشانی چیست ؟ برای اینکه عمل جوانسازی بر روی صورت خود را شاهد باشید باید تن به لیفت پیشانی دهید تا از زیبایی و کیفیت آن در از بین بردن چین و چروک ها لذت ببرید. چروک هایی که در پیشانی ایجاد می شود دلایل بسیاری را می تواند داشته باشد، پس در این زمینه نمی توان به سن افراد اشاره نمود. ممکن است برخی از افراد با داشتن سن کم نیز از وجود این چین و چروک ها رنج ببرند. استرس ها، فعالیت هایی در پیشانی مانند بالا انداختن ابروها به صورت ناخودآگاه، آسیب هایی که از تابش نور خورشید می باشد و بسیاری از این موارد سبب می شوند که افراد با سن کم نیز اقدام به لیفت پیشانی نمایند. انجام این لیفت پیشانی محدودیت سنی ندارد و برای از بین بردن این چروک ها توصیه می گردد. البته ناگفته نماند که برای اینکه لیفت موفقی داشته باشید بهتر است از سن 40 سالگی به بعد برای این لیفت اقدام کنید. شما با این لیفت می توانید از ظاهری زیبا و جوان لذت ببرید.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان
نحوه انجام عمل لیفت پیشانی

نحوه انجام عمل لیفت پیشانی

انجام عمل لیفت برای پیشانی دارای روش ها و متد های مختلفی می باشد که افراد پس از بررسی ها اقدام به انتخاب نوع مناسب برای خود خواهند کرد . این عمل را هم بانوان و هم آقایان می توانند انجام دهند و از نتیجه ی مناسب آن لذت ببرند. بهتر است شما قبل از اقدام به عمل ، افرادی را قبل و بعد از عمل لیفت پیشانی ببینید تا تفاوت را احساس کنید ما در اینجا نمونه هایی از این عمل ها را برای شما بیان می کنیم:
لیفت کورونال
لیفت مستقیم ابرو
لیفت میدفورهد
لیفت اندوسکوپیک
لیفت تمپورال
لیفت پیشانی با برش کوچک

چه کسانی کاندید های لیفت پیشانی هستند؟

در اینجا باید به این موضوع اشاره کنیم که هر فردی کاندید مناسبی برای لیفت نخواهد بود. افراد باید دارای شرایط خاصی باشند تا در لیست انواع لیفت ها قرار بگیرند. در موارد خاصی شما با مراجعه به پزشکان متخصص در این زمینه این پیشنهاد را دریافت می کنید که اقدام به لیفت نمایید. این پیشنهاد در صورتی اتفاق خواهد افتاد که ابرو های شما به اندازه ای پایین افتاده باشد که شما همیشه خسته و یا غمگین به نظر برسید در این صورت بهتر است برای لیفت پیشانی آماده شوید . اگر شما در پیشانی خود از چین و چروک های افقی رنج می برید می توانید اقدام به انجام این لیفت کنید . در مواقعی نیز ممکن است شما در چهره خود دو خط عمودی در بین ابرو ها ببینید. این خطوط سبب می شوند که شما فردی اخمو به نظر برسید از این رو شما می توانید برای این لیفت پیشانی خود را آماده کنید . زمانی که شما سنی را پشت سر می گذارید خواسته یا ناخواسته دارای چین و چروک هایی خواهید شد که با انجام برخی از این لیفت ها می توانید در صدد از بین بردن آنها بر آیید. البته ناگفته نماند که بخیه های شما از انواع متفاوتی می باشد. ممکن است بخیه ها از نوع معمولی باشند که به بخیه های قابل جذب نیز معروفیت دارند. در برخی مواقع نیز به جای استفاده از بخیه چسب های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. در مواقع خاصی نیز برای بستن جای زخم از گیره های مخصوص بخیه استفاده می کنند. بسیاری از افراد بر این عقیده اند که این چین و چروک ها ارثی می باشند و آنها مشکلات وراثتی می باشند. در اینجا ما ذکر می کنیم که این چین و چروک ها هیچ ارتباطی با وراثت نخواهند داشت .

لیفت پیشانی اندوسکوپیک

لیفت پیشانی اندوسکوپیک

اندوسکوپیک نوعی دستگاه می باشد که مانند یک نخ نازک است که یک دوربین بر روی نوک آن تعبیه شده است. لیفت پیشانی اندوسکوپیک توسط این دستگاه انجام می پذیرد. در قسمت داخل موی سر پیشانی ( بدون تراشیدن موها ) سه شکاف ایجاد می کنند که طول آن دو سانتی متر می باشد . سپس دستگاه را از این شکاف به زیر پوست پیشانی روانه می کنند. از طریق دستگاه دیگری اقدام به جدا سازی پوست پیشانی از استخوان پیشانی می کنند. این کار در تمام سطح پیشانی انجام می گیرد و تمامی پوست و چربی ها و نیز عضلات را از استخوان پیشانی جدا می کنند. در این روش لیفت پیشانی عضلات اخم کردن را به نوعی فلج می کنند که فرد تا چند سال قادر به اخم کردن نخواهد بود. پس از انجام مراحل رفع چین و چروک به روش های پزشکی قسمت برش داده شده در داخل مو را بخیه می زنند که همین کار سبب می شود که پوست پیشانی به سمت بالا کشیده شود و چین و چروک ها تا حد قابل توجهی از بین بروند.

مزایای استفاده از روش اندوسکوپیک برای لیفت پیشانی

در این روش لیفت پیشانی ،خط بخیه کاملا پنهان و دور از چشم می باشد ، برش بسیار کوچک می باشد در صورتی که در برخی از روش ها برش بسیار وسیعی بر روی پیشانی انجام می شد. در این روش پوست پیشانی کشیده می شود و هیچ نوع برداشتی صورت نمی پذیرد. در این روش ماندگاری ، بسیار بالا می باشد و نیز عوارض بسیار کمتری را نسبت به مابقی روش ها در بر دارد. این نوع از لیفت پیشانی توسط پزشکان متخصص و غریب به اتفاق بدون بی هوشی این عمل انجام می پذیرد. البته این روش برای افرادی که افتادگی هایی در ناحیه ابرو نیز دارند بسیار مفید خواهد بود.

عوارض استفاده از روش اندوسکوپیک برای لیفت پیشانی

برخی از عوارض برای بعد از عمل در این لیفت پیشانی ممکن است اتفاق بیافتد که بسیار شایع می باشد و در طی مدت کوتاهی از بین خواهد رفت مانند کبودی در زیر چشم ها و یا اطراف چشم ها . پس از انجام لیفت پیشانی ممکن است احساس کنید ابرو ها از حد طبیعی بسیار بالاتر می باشد که در این صورت باید به شما بگوییم که اصلا جای نگرانی وجود ندارد و پس از مدتی ابرو ها به حالت طبیعی و بسیار نرمال خود باز خواهند گشت.

لیفت پیشانی به روش تمپورال

لیفت پیشانی به روش تمپورال

این روش لیفت پیشانی نیز یکی از روش ها برای جوان سازی و شادابی پوست می باشد. بسیاری از افراد برای جوان سازی پیشانی و چشم خود به این روش روی می آورند. بر خلاف روش های دیگر ، در این روش هیچ جای زخمی باقی نخواهد ماند و همچنین دوره ی نقاهت و یا مراقبت های پس از جراحی بسیار کوتاه می باشد.این عمل لیفت پیشانی یک روزه و با بی حسی موضعی صورت می پذیرد .در برخی از مواقع نادر، فرد را به صورت کلی بیهوش کرده و برای مدت یک روز در بیمارستان نگه می دارند. افراد در سن 30 تا 50 سالگی اولین چروک ها را بر روی صورت خود حس می کنند. می توان گفت یکی از ایده آل ترین روش ها برای از بین بردن این چین و چروک ها لیفت پیشانی می باشد. در این روش نیز برشی نسبتا بلند در پشت خط روش مو به از پیشانی زده می شود.سپس پزشک متخصصی پوست پیشانی را می کشد و سپس بخیه می زند. به دلیل اینکه این برش در پشت موها می باشد میزان کشیدگی مشخص نخواهد بود از این رو می توان به اندازه ی مورد نظر بیمار پوست پیشانی را لیفت نموده و سپس اقدام به زدن بخیه کنند.

دکتر صلاحی با انجام صدها عمل زیبایی شکم و سینه،لیپوماتیک شکم و پهلوها، جراحی کشیدن پوست شکم لیپوماتیک ران ها و بازوها، پروتز سینه و جراحی های کوچک کردن و لیفت سینه جزو بهترین پزشکان تهران در جراحی زیباییی مبیاشن دو همچنین دارای رتبه اول کشور در زمینه فوق تخصص جراحی زیبایی می باشند.

تماس با ما

آمادگی لازم برای انجام عمل پیشانی

هر عمل جراحی دارای هزینه هایی می باشد. هزینه های عمل جراحی توسط پزشکان متغیر می باشد . شما با مراجعه به پزشک متخصص در این زمینه می توانید از نوع عمل ، مواد مصرفی برای عمل ، داروهایقبل و پس از عمل که باید مرد استفاده قرار گیرد، مطلع می شوید و با یک حساب کوتاه مدت می توانید هزینه عمل را برای خود تخمین بزنید. هزینه های عمل زیبایی در نظر بسیاری از افراد ناچیز می باشند چون هزینه های زیبایی اصولا از هزینه هایی می باشند که طبق خواسته های افراد رخ داده اند و برای اتفاقات ناخوشایند نخواهد بود.پس می توان گفت هزینه لیفت پیشانی پس از انتخاب پزشک متخصص ، بیمارستان ، کلینیک و نوع عمل متغیر می باشد.

هر عملی دارای عوارضی می باشد . برخی از عوارض ها در برخی از عمل ها بسیار ناچیز می باشند اما برخی از عوارض ها پس از برخی از عمل ها بسیار سخت و غیر قابل تحمل خواهند بود. جراحی لیفت پیشانی نیز به نوبه ی خود دارای عوارضی می باشد. بی حسی در نقاطی از پیشانی ، احتمال اقدام به جراحی پلک( زمانی که شما اقدام به جراحی پیشانی می کنید باید افتادگی پلک نداشته باشید وگرنه باید برای برطرف کردن آن نیز اقدام کنید) ، آسیب دیدن مو ها، گاهی هم عدم تقارن در ابرو ها.

مراقبت هایی پس از عمل جراحی

یکی از عواملی که می تواند عمل جراحی لیفت پیشانی شما را ناموفق پیش ببرد مراقبت های نادرست پس از عمل خواهد بود. اگر شما پس از عمل جراحی بتوانید مراقبت های مناسبی را داشته باشید حتما از عمل جراحی خود بسیار راضی و خشنود خواهید بود. از عواملی که پس از عمل جراحی لیفت پیشانی باید در نظر داشته باشید را ما برای شما در اینجا ذکر می کنیم :
بهتر است توصیه های پزشک را درباره ی مصرف دارو های چرک خشک کن و یا مسکن درد به خاطر بسپارید و در اولویت قرار دهید.
انجام کارهای سنگین و دشوار پس از هر عملی برای افراد نامناسب می باشد . بهتر است تا چند هفته از انجام کارهای سنگین و دشوار دوری کنید.
رنگ کردن موها ممنوع. بهتر است پس از عمل جراحی تا مدتی از رنگ کردن مو های خود بپرهیزید تا بتوانید دوره ی نقاهت خود را به پایان برسانید .
جای زخم خود را به دستور پزشک به مدت 3 ای 5 روز با پماد های توصیه شده چرب نمایید .
پیشنهاد می کنیم دو یا سه روز پس از عمل جراحی سر خود را با شامپو هایی که مواد ترکیبی آنها معمولی می باشد شست و شو دهید.

مراقبت های بعد از لیفت
نمونه هایی از لیفت پیشانی بدون جراحی

نمونه هایی از لیفت پیشانی بدون جراحی

بسیاری از افراد به دلایلی مانند ترس و یا حساسیت های دارویی از جراحی ها امتناع می کنند . برای این افراد هم می توان لیفت هایی را در نظر گرفت که هیچ احتیاجی به عمل نداشته باشند. به راحتی می توان گفت که این لیفت ها جایگزینی برای جراحی لیفت پیشانی می باشند. نمونه هایی از این روش ها عبارتند از

لیفت با لیزر ، لیفت با تزریق چربی ، لیفت با تزریق ژل ، لیفت با تزریق بوتاکس، کشیدن پوست پیشانی به روش هایفوتراپی ، کشیدن پوست پیشانی به روش رادیوفرکانسی

این روش ها دارای عوارض کمتری نسبت به عمل جراحی می باشند ، البته خطرات این روش ها نیز بسیار کمتر خواهد بود. اما ایراد در این روش ها حضور مداوم در جلسات می باشد تا بتوان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

شماره تماس

تعیین وقت برای :