لیفت شقییه ابرو چیست؟

لیفت شقییه ابرو چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، با افزایش سن، غدد چربی ساز زیر پوستی دیگر قادر به تولید سبوم کافی نیستند. به همین خاطر رفته رفته چین و چروک‌های ریزی روی نواحی مختلف پوست صورت مثل دور چشم و شقیقه ایجاد می‌شوند. روش‌های مختلفی برای کاهش این چین و چروک‌ها وجود دارد. برخی از افراد گزینه بوتاکس را انتخاب می‌کنند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند از لیفت ابرو استفاده کنند. لیفت ابرو یک نوع جراحی پلاستیک سبک و غیر تهاجمی محسوب می‌شود که در علم روز آن را به نام جراحی تمپورال می‌شناسند. پس از 30 سال، پوست قسمت عمده‌ای از قدرت ترمیم خود را از دست می‌دهد. به همین خاطر چین و چروک‌های مختلفی روی پوست ایجاد می‌شود. این چین و چروک‌ها، کشیدگی کنار چشم به بالا را از بین می‌برند و باعث می‌شوند تا چشم شما به سمت پایین مایل شود. همین مساله برای بسیاری از خانم‌ها آزار دهنده است و با استفاده از لوازم آرایش و انواع کانسیلر تلاش می‌کنند تا از شر این چروک‌های مزاحمت راحت شوند. برخی دیگر تلاش می‌کنند تا از مواد کلاژن ساز استفاده کنند و برخی دیگر در صدد مصرف انواع کرم ضد چروک بر می‌آیند.
اما در نهایت هیچ کدام از این روش‌ها نتیجه قطعی نخواهند داشت و نتیجه قطعی تنها با لیفت شقیقه ابرو به وجود می‌آید. اگر می‌خواهید شاهد تاثیر واقعی لیفت ابرو بر رروی صورت خود باشید، می‌توانید به کلینک‌های زیبایی مجهز مراجعه کنید و از آنها بخواهید با استفاده از برنامه‌های کاربردی، صورت شما را پس از لیفت شقیقه ابرو شبیه سازی کنند. همچنین با کمی آرایش حرفه‌ای و حذف چین و چروک‌ها از روی صورت خود در بخش پنجه کلاغی، می‌توانید شاهد تغییراتی باشید که پس از عمل به وقوع می‌پیوندند.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان
لیفت شقیقه ابرو

تاریخچه لیفت ابرو

چه در تاریخ و چه در افسانه‌های کهن‌، انسان‌ها همواره به دنبال معجونی برای جوانی و ابدیت بودند. جوانی برابر شادابی و انرژی است و هیچ کس دوست ندارد که از این نعمت خدایی فاصله بگیرد. شاید تا زمانی که جوان هستیم و از قوای جوانی خود استفاده می‌کنیم، همانند ماهی می‌مانیم که در آب غوطه ور است و قدر نعمتی که دارد را نمی‌داند. اما از همان لحظه که اولین تار موی سفید یا اولین چروک را روی صورت خود مشاهده کنیم، در صدد بر می‌آییم تا هرچه سریع‌تر به دوران جوانی و زیبایی خود بازگردیم. یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که با افزایش سن رخ می‌دهد، کاهش چربی زیر پوستی است. با کاهش چربی زیر پوستی، پوست ما دیگر نمی‌تواند تا بافت خود را به خوبی کنار هم جمع کند و به همین خاطر رفته رفته چروک‌های روی پوستی ظاهر می‌شوند. شاید بارها شما هم جلوی آینه دست روی شقیقه خود گذاشته باشید تا امتحان کنید با کشیدن پوست شقیقه یا همان لیفت شقیقه ابرو چه تفاوتی بر روی پوست شما ایجاد می‌شود. لیفت ابرو را می‌توان یکی از مهم‌ترین روش‌هایی دانست که از طریق آن می‌توان چروک‌های آزار دهنده دور چشم را کاهش داد و به این طریق جوانی را دوباره به صورت خود هدیه دهید. با ما همراه شوید تا همه چیز را از هزینه لیفت شقیقه ابرو تا نوع عمل جراحی آن را بهتر بشناسید.

کاندیدای عمل لیفت ابرو

• به هیچ وجه در انجام عمل لیفت ابرو نباید عجله کرد. پیش از سن 22 سالگی، صورت هنوز به صورت کامل شکل نگرفته و عمل لیفت ابرو می‌تواند موثر نباشد. پس حتما باید سنتان بیش از 23 سال باشد.
• برخی از افراد ممکن است حتی به صورت ارثی دچار افتادگی ناحیه کنار چشم باشند. این دسته افراد می‌توانند با لیفت شقیقه ابرو، به صورت دائمی مشکل خود را حل کنند.
• باید سوابق پزشکی متقاضی به صورت کامل بررسی شود تا این عمل خطری برای او نداشته باشد.
• لیفت ابرو برای کسانی مناسب است که قصد دارند دم ابروی خود را به سمت بالا بکشند. اگر شما به چنین کاری تمایل ندارید، بهتر است خودتان را درگیر این عمل جراحی نکنید.
• این روش چروک پیشانی را رفع نمی‌کند پس تنها برای کسانی مناسب است که چین و چروک اطراف چشم و ابرو دارند.

امادگی های لازم برای انجام لیفت شقیقه ابرو

 • تاثیر بسیار چشم‌گیر بر کاهش چین و چروک‌های دور چشم دارد.
 • عملی کامل غیر تهاجمی محسوب می‌شود.
 • امکان انجام عمل حتی با بی حسی موضعی نیز وجود دارد.
 • خطر خون ریزی و ریز مو اصلا وجود ندارد.
 • معمولا اثر لیفت شقیقه ابرو دائمی است.
 • هزینه عمل لیفت شقیقه ابرو کاملا مقرون به صرفه است.
 • این عمل بیشترین نتیجه را برای کاهش چروک‌های پوستی دارد.
 • این عمل تنها برای چروک‌های دور چشم کاربرد داشته و نمی‌تواند چروک‌های پیشانی را از بین ببرد.
 • ممکن است بین 2 هفته تا 2 ماه کبودی داشته باشید.
 • باید دو روز ناحیه برش دو طرف شقیقه پانسمان باشد.
 • تا 10 روز باید بخیه را تحمل کنید و روی قیقه خود نخوابید.
 • برخی افراد از هرگونه عمل جراحی و تیغ جراحی هراس دارند.
 • پیش از عمل حتما سابقه پزشکی خود را به پزشک معالج ارائه دهید.
 • پیش از عمل اصلا داروهای ضد انعقاد خون همانند آسپرین یا والفارین استفاده نکنید.
 • هشت ساعت پیش از عمل حتما باید ناشتا باشید.
 • این عمل فاقد هرگونه عوارض طولانی مدت است.
 • عوارض عمل لیفت ابرو به صورت کوتاه مدت و در حد دو هفته تا دو ماه کبودی خودش را بروز می‌دهد.

نکات بعد از عمل 

 • پس از عمل اطراف ناحیه برش دچار کبودی‌های زیادی می‌شوند. اما نگران نباشید. این کبودها تا دو هفته از بین می‌روند. البته برای برخی از افراد که پوست بسیار سفیدی دارند، این کبودی‌ها تا حدود دو ماه نیز باقی خواهند ماند. البته برای پوشاندن این کبودی‌ها می‌توانید از انواع لوازم آرایش استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید که بعد از عمل لیفت شقیقه ابرو، حدود دو تا سه روز نباید به حمام بروید.
 • تا 10 روز هنگام خوابدین سر خود را رو به بالا قرار دهید و به طرفین نخوابید. با این کار کمک زیادی به کاهش ورم‌های روی شقیقه خود می‌کنید.
 • بعد عمل لیفت ابرو حتما از کرم‌های ضد آفتاب قوی استفاده کنید. تابش مستقیم نور آفتاب به جای برش می‌تواند درد زیادی به همراه داشته باشد.
 • بهتر است تا یک هفته روی زخم را خنک نگه دارید.
 • حدود 24 ساعت تا 48 ساعت زخم شما پانسمان خواهد داشت و بعد از 10 روز می‌توانید بخیه خود را بکشید.
 • نگران جای زخم نباشید، جای زخم اصلا روی صورت شما باقی نمی‌ماند.

دکتر صلاحی با انجام صدها عمل زیبایی شکم و سینه،لیپوماتیک شکم و پهلوها، جراحی کشیدن پوست شکم لیپوماتیک ران ها و بازوها، پروتز سینه و جراحی های کوچک کردن و لیفت سینه جزو بهترین پزشکان تهران در جراحی زیباییی مبیاشن دو همچنین دارای رتبه اول کشور در زمینه فوق تخصص جراحی زیبایی می باشند.

تماس با ما
هزینه لیفت ابرو

هزینه لیفت ابرو

هزینه لیفت شقیقه ابرو با توجه به سابقه پزشک معالج و همچنین تجهیزات کلینیک، کاملا متفاوت است. اما با توجه به اینکه لیفت ابرو یک بار انجام می‌شود و همانند تزریق ژل و بوتاکس نیاز به تمدید ندارد، در نتیجه می‌توان هزینه لیفت شقیقه ابرو را کاملا مقرون به صرفه دانست. بنابراین بهتر است تنها به هزینه لیفت شقیقه ابرو برای انتخاب کلینیک مورد نظر اکتفا نکنید و به خوبی در مورد سابقه پزشک و کلینیک تحقیق نمایید.

باید با کلینیک دکتر علی اصغرصلاحی تماس بگیرید. هزینه لیفت شقیقه ابرو کاملا متناوب است و به تجهیزات کلینیک، اعتبار آن، داروهای مصرفی و تخصص پزشک معالج بستگی دارد. پس باید بدانید که عوامل مختلفی بر هزینه عمل لیفت ابرو تاثیر گذار هستند که نباید آنها را نادیده بگیرید.

دریافت قیمت

سوالات متداول در مورد لیفت شیقه ابرو

قطعا همینطور است. بوتاکس معمولا تا شش ماه تاثیر دارد و می‌تواند چروک‌های پوست صورت شما را از بین ببرد. اما پس از دوره موثر، چین و چروک‌ها دوباره به سراغ شما می‌آیند. به خاطر همین باید به دفعات بوتاکس را تمدید کنید. پس بوتاکس اثر درمانی و دائمی ندارد. در حالی که عمل لیفت ابرو تاثیر دائمی داشته و معمولا نیازی به تکرار ندارد.

در صورتی که شما بیماری خاصی نداشته باشید و بدن شما به داروهای بی حسی یا بی هوشی واکنش ندهد، محدودیتی برای شما وجود ندارد. اما در صورتی که دچار هرگونه بیماری خاص هستید یا داروی منحصر به فردی را مصرف می‌کنید، باید حتما با جراح خود مشورت کنید.

خیر، این عمل اصلا نیاز به بستری ندارد.

بله، برخی از کلینیک‌ها این حق انتخاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. البته باید نظر پزشک معالج نیز در این زمینه دخیل باشد.

خیر، این برش با دستگاه‌های مخصوص انجام شده و اصلا جای آن باقی نمی‌ماند.

خیر، این عمل هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمی‌کند.

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

  شماره تماس

  تعیین وقت برای :