عمل لیفت بازو چیست

عمل لیفت بازو چیست؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی روش های مختلفی برای لیفت بازو وجود دارد، مراحل عمل لیفت بازو در هر یک از روش ها دارای شباهت و تفاوت هایی ست و هر رفرد با توجه به شرایطش مراحل عمل لیفت بازو بر روی او انجام میشود. عمل جراحی و یا لیزر می تواند از روش های موثر برای لیفت بازو به شمار آید. انواع جراحی های مختلف به دلایل متفاوتی انجام می شوند بعضی از این جراحی ها به جهت زیبایی و بعضی دیگر برای حفظ یا بازیابی سلامت انسان انجام می شوند. هستند جراحی هایی که همزمان با سلامتی، زیبایی فرد را نیز به ارمغان می آورند. عمل لیفت بازو نیز از جمله عمل هایی است که به منظور زیباتر به نظر رسیدن پوست بازو انجام می شود. عوامل و دلایل مختلفی می توانند باعث ایجاد افتادگی پوست بازو شوند و در سنین مختلف و افراد با شرایط متفاوت این افتادگی نیز تفاوت خواهد داشت. زمانی که با تصمیم خود و مشورت با پزشک به این نتیجه می رسید که عمل لیفت بازو می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد نکات مختلفی وجود دارد که قبل یا بعد از کوچک کردن بازو باید به آنها توجه کرد و درنظر گرفته شوند. آگاهی نسبت به عوارض عمل لیفت بازو، مراحل عمل لیفت بازو و … باعث می شوند تا با خیال راحت این عمل انجام شود.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان

عوارض لیفت بازو

همانطور که روشن است انجام این عمل با اختیار و علاقه ی شما صورت می گیرد پس باید زمان یاین کار را انجام دهید که مطمئن هستید می توانید عوارض و عواقب احتمالی آن را نیز بپذیرید. این عوارض می تواند شامل موارد زیر باشد.
• جای زخم نامطلوب.
• خونریزی (هماتوم) زیر پوست.
• عفونت.
• تجمع مایع.
• خطرات مربوط به بیهوشی.
• ترمیم آهسته زخم.
• از دست دادن پوست.
• لخته خون.
• بی حسی یا تغییرات حسی دیگر در پوست.
• تغییر رنگ پوست یا تورم طولانی مدت.

آمادگی لازم برای انجام عمل لیفت بازو

پیش از عمل تکات بسیاری وجود دارد که با رعایت آنها مراحل عمل لیفت بازو شما راحت تر انجام میگیرد. پزشک شما باید قبل از عمل آزمایش های لازم و معاینات و بررسی های کافی را انجام دهد در صورت نیاز شاید لازم باشد تا چند روز یش از عمل داروی خاصی را مصرف کنید و یا از مصرف بعضی داروها خود دارید کنید تمام این نکات باید تحت نظر و تشخیص پزشک انجام شود و خودسرانه هیچ اتفاقی صورت نپذیرد. چندین روز قبل از عمل باید از استعمال دخانیات همچون سیگار اجتناب شود و نوشیدن آب کافی می تواند در روند عمل و ریکاوری بعد عمل موثر باشد

بعد از  این عمل  چین و چروک هایی که بر روی پوست بازو به دلیل شل شدگی پوست ایجاد شده از بین می رود این عمل باعث کشیدن و سفت شدن بافت های زمین که باعث شکل دادن بازو می شود، می گردد. همچنین در این عمل چربی های تجمیع شده نیز کاهش داده می شوند.

کلینیک دکتر علی اصغر صلاحی

پیش از هر اقدامی باید از مشاوره های یک پزشک خوب و معتمد بهره مند شوید نتیجه ی این مشاوره ها و معاینات است که مشخص می کند تا مشکل شما به چه روشی و از چه طریقی برطرف می گردد. پزشک مناسب خود را تحقیق و جستجو پیدا کنید و با اعتماد به پزشک خوب و با تشخیص او می توانید با خیال راحت اقدام به کوچک کردن بازو جهت از بین بردن شل شدگی پوست بازو کنید.
بنابراین یکی از کارهایی که باید قبل از عمل انجام شامل نحقیق و مشورت با یک پزشک حاذق می باشد.

دریافت مشاوره رایگان

مراحل انجام عمل لیفت بازو

در ابتدا به وسیله ی داروی بیهوشی و توسط متخصص بیمار برا یبیهوشی آماده شده و داروی بیهوشی به وی تزریق می شود. پس از بیهوشی با توجه به تشخیص پزشک متخصص پوست اضافی از بخشی که پزشک در نظر گرفته بریده می شود اگر که پزشک شما تشخیص هد که برای داشتن بازویی خوش فرم احتیاج به برداشتن چربی می باشد در این بین از طریق جراحی وی ا ساکشن مقداری از چربی ها را برمیدارد و سپس جای عمل بخیه زده می شود. در انتها پوست کشیده شده و سفت شده ی شما ظاهری زیباتر بریا بازوی شما ایجاد می کند ممکن است به خاطر آثای و کبودی های جا مانده از جراحی در ابتدا بازوی شما کمی ظاهر متفاوتی داشته باشد ولی پس از ازبین رفتن آثار جراحی می توانید از دیدن ظاهر جدید پوست بازوی خود که دچار چروک و یا شل شدگی نیست و سلامت و زیبایی بیشتری دارد لذت ببرید.

هزینه لیفت بازو
هزینه عمل لیفت بازو

هزینه عمل لیفت بازو چقدر است ؟

هزینه و قیمت لیفت بازو با توجه به کلینیک و یا بیمارستانی که عمل در آن انجام می شود، پزشک معالج شما و شرایط پوست و بدنتان متفاوت است. اینکه آیا عمل شما سرپایی انجام شده و یا احتیاج به بستری شدن دارید، نیاز به چه نوع مراقبتی بعد از عمل وجود دارد و مواردی از این دست در هزینه و قیمت لیفت بازو شما تاثیرگذار است.

تماس با مشاورین ما

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

    شماره تماس

    تعیین وقت برای :