پروتز گونه

پروتز گونه چیست؟

میل به زیبایی در افراد انکار ناپذیر می باشد . بیشتر افراد زیبایی ها را دوست دارند و به سمت زیبایی ها جذب خواهند شد. به دلیل اهمیت زیبایی ، بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای زیباتر شدن هستند. یکی از این روش ها انجام برخی از عمل ها بر روی صورت می باشد تا توازن لازم را در روی صورت به سرانجام برساند. عمل های زیبایی دارای پهنه ی گسترده ای می باشند . اما ما در اینجا می خواهیم درباره ی پروتز گونه اطلاعاتی در خدمت شما قرار دهیم تا بتوانید مورد استفاده قرار دهید . بسیاری از افراد دارای صورتی زیبا می باشند اما به دلیل اینکه از گونه های برجسته ای برخوردار نیستند ، ناراضی هستند. علم پزشکی امروزه به بسیاری از عمل های زیبایی دسترسی پیدا کرده است و نیز در همان زمینه متد های گوناگونی را ارائه داده است. برخی از افراد به دنبال بهبود ظاهر استخوان گونه های خود می باشند. علم پزشکی می تواند با انجام عمل پروتز گونه این افراد را برای دستیابی به هدف خود همراهی نماید. عمل پروتز گونه سبب می شود که افراد از چهره ی بسیار شاداب و جوانی برخوردار گردد. این عمل به شما قدرتی بسیار بالا برای انجام عمل های دیگر را نیز خواهد داد. زمانی که شما این عمل را انجام دهید و از زیبایی آن نهایت لذت را ببرید ، با دیدن برخی دیگر از عمل ها مانند چال گونه به وجد خواهید آمد و برای عمل دیگر خود را آماده می نمایید. با این عمل گونه های شما بسیار زیبا و جذاب خواهد شد . جوان سازی صورت در این عمل یکی از اهداف می باشد که با دیدن عکس های قبل و بعد از عمل شاهد این موضوع خواهید بود.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان

انجام پروتز گونه به روش های مختلف 

همانطور که ذکر شد امروزه پزشکان زیادی در حوزه زیبایی مشغول فعالیت می باشند. با گسترش روزانه علم پزشکی شما هر روز شاهد یک نوع از عمل خواهید بود که عوارض و معایب عمل های قبل در آن یا به صورت کلی و یا به صورت جزئی از بین رفته است. برای انجام عمل پروتز گونه نیز پزشکان انواع متفاوتی را پیشنهاد می دهند که بسته به نوع شرایط یکی از آنها را برای عمل انتخاب می کنند. در اینجا ما به نمونه های عمل پروتز گونه اشاره می کنیم که عبارتند از گونه ای ، زیر گونه ای و ترکیبی . در روش استفاده از پروتز های گونه ای ، همیشه شاهد گونه های بسیار برجسته خواهید بود زیرا پروتز مورد استفاده در این روش مستقیما بر روی استخوان گونه کار شده است و از این رو سبب برجستگی بسیار زیاد گونه ها خواهد شد. در روش استفاده از پروتز های زیر گونه ای ، عمل به گونه ای صورت می پذیرد که باعث پرتر شدن ناحیه گونه ها شود ، این روش بیشتر برای گونه هایی استفاده می شود که دچار افتادگی شده اند و یا صورت فرد بسیار لاغر می باشد، که با این روش این مشکلات برطرف خواهد شد. اما در روش پروتز های ترکیبی هم به بهبود وضعیت ظاهر استخوان گونه توجه می شود و هم خود گونه را مد نظر قرار می دهد.

دکتر صلاحی با انجام صدها عمل زیبایی شکم و سینه،لیپوماتیک شکم و پهلوها، جراحی کشیدن پوست شکم لیپوماتیک ران ها و بازوها، پروتز سینه و جراحی های کوچک کردن و لیفت سینه جزو بهترین پزشکان تهران در جراحی زیباییی مبیاشن دو همچنین دارای رتبه اول کشور در زمینه فوق تخصص جراحی زیبایی می باشند.

تماس با ما

استفاده از سیلیکون ها در گونه گذاری ها

بهترین روشی که برای گونه گذاری ها می توان از آن نام برد استفاده از سیلیکون در گونه ها می باشد . سیلیکون ها توسط پزشکان برجسته قبل از بکارگیری آزمایشات بسیار زیادی را پس داده اند و در تمامی این آزمایش ها سر بلند بوده اند از این رو پزشکان با استفاده از سیلیکون ها در گونه های افراد ، آنها را برای داشتن گونه های برجسته تا مدت بسیار زیادی آماده می کنند. یکی از ویژگی های برجسته ی سیلیکون ها این می باشد که وقتی بر روی گونه ها قرار می گیرند مانند استخوان ها رفتار می کنند. سیلیکون ها دارای نرمی خاصی می باشد که مانند اعضای زیرین پوست هستند و با آنها سازگاری مناسبی دارند به گونه ای که پس از انجام عمل و قرار دادن سیلیکون هیچ گاه افراد از لبه های سیلیکون ها معترض نبوده اند. یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی این نوع از سیلیکون ها قابلیت تعویض آسان آنها می باشد. شما می توانید به راحتی اقدام به تعویض و یا حتی تخلیه این سیلیکون ها کنید. اما در برخی از پروتز گونه ای از پروتز هایی با جنس متخلخل و یا پلی اتیلن استفاده می کنند ، که در استفاده از این پروتزها افراد دچار مشکلاتی خواهند شد که از جمله ی آنها سازگار نبودن این پروتز ها با اعضا و نیز برجسته شدن بیش از حد گونه ها خواهد بود . همچنین در زمان تعویض و یا برداشتن این پروتز ها افراد دچار مشکلات بدی خواهند شد. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از پروتز های سیلیکونی می باشد.

استفاده از سیلیکون ها در گونه گذاری ها
نحوه پروتز گونه

گونه گذاری ها به وسیله پروتز گونه

بسیاری از افراد امروزه به دنبال روش های متفاوتی برای عمل های جراحی پلاستیک می باشند که از جمله ی آنها می توان به لیفت پیشانی ، لیفت ابرو و برخی دیگر اشاره نمود. در صورتی که شما اقدام به انجام چنین عمل هایی کرده اید بهتر است در همان زمان عمل پروتز گونه را نیز انجام دهید که بسیار راحت تر صورت می پذیرد. اما در مواقعی که شما به صورت مجزا برای گونه گذاری مراجعه می کنید عمل پروتز گونه به صورت ایجاد شکافی در دهان و یا حفره ای در زیر پلک چشم انجام می پذیرد که پس از انجام عمل پروتز گونه بخیه زده می شود و پس از طی دوره درمانی بخیه ها کشیده می شوند.

برای انجام عمل پروتز گونه ابتدا فرد باید توسط پزشک متخصص معاینه گردد تا پزشک با انجام برخی از آزمایشات ، منطقه استفاده از چربی در بدن فرد را انتخاب نماید. سپس اقدام به دریافت چربی از منطقه مورد نظر کرده و با فرآیند خاصی اقدام به آماده سازی و تصفیه آن چربی نماید سپس با استفاده از تجربیات و تخصص خود چربی مورد نظر را به گونه تزریق نماید. این عمل باید با سرعت مناسبی صورت پذیرد. البته ناگفته نماند که این تزریق کاملا بی خطر و ایمن خواهد بود و به جرات می توان گفت هیچ نوع عوارض بدی را شامل نخواهد شد. زیرا اگر این چربی به طور اتفاقی نیز در مکانی به غیر از محل مورد نظر تزریق شود چون از چربی بدن خود فرد برداشته شده است براحتی به بدن فرد باز می گردد. در نتیجه می توان گفت که این عمل پروتز گونه برای افرادی که صورت لاغر دارند بسیار مطلوب خواهد بود. ماندگاری عمل پروتز گونه بر روی صورت نیز از چند ماه تا چند سال به صورت متغیر خواهد بود.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان
معایب استفاده از روش های پروتز گونه

معایب پروتز گونه

در این مبحث به برخی از معایب عمل پروتز گونه می پردازیم . یکی از معایب این روش ضعف عضله خواهد بود. در زمانی که شما اقدام به انجام این عمل می کنید ، مقداری از عضلات بر روی گونه ی شما برداشته می شود تا عمل پروتز گونه صحیح انجام شود. در این صورت برخی از عضلات گونه دچار ضعف عضلانی شده و شما دیگر قادر به خندیدن نخواهید بود و صورت شما همیشه در حالت خنده ی مصنوعی می باشد. یکی دیگر از معایب این روش آتروفی عضلات خواهد بود . زمانی که موادی از جنس ناهماهنگ با بدن در بدن نهادینه می شوند ممکن است گاهی بدن نسبت به آن مواد حساسیت نشان دهد ، در این صورت افراد اقدام به استفاده از دارو های ضد حساسیت و برخی آنتی بیوتیک ها می کنند. گاهی این درمان به طور مناسبی انجام می پذیرد اما در برخی از مواقع نیز پزشک اقدام به تخلیه این مواد خواهد کرد. در مواردی نیز اتفاق افتاده که با سرفه ، خنده و یا خمیازه این پروتز ها از مکان خود تکان خورده و صورت فرد را نامتقارن کرده است ، در این مواقع نیز پزشک اقدام به تخلیه پروتز خواهد کرد. در برخی از پروتز ها با روش تزریق ژل نیز ممکن است به صورت صحیح اتفاق نیافتد و فرد ناچار به تخلیه آن شود. از عوارض این پروتز ها خونریزی ، تورم، کبودی و نیز در برخی موارد وجود جای زخم می باشد.

مزایا پروتز گونه

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی ها هستند. زیبایی های افراد باعث به وجود آمدن اعتماد به نفس های بالا در آنها خواهد شد. عمل پروتز گونه نیز یکی از عمل های زیبایی می باشد که توسط آن صورت افراد بسیار زیبا ، شاداب و جوان خواهد شد .عمل پروتز گونه به صورت سرپایی و سریع انجام می پذیرد. از مزایای دیگر آن در بر داشتن نتایج دائمی برای افراد خواهد بود. از جمله این عمل سبب می شود که افرادی که به دلایلی از قبیل برخی بیماری ها ، تصادفات، مشکلات مادر زادی و بالا رفتن سن دچار افتادگی و شل شدن گونه ها ، صافی گونه ها ، تورفتگی گونه ها و هر نوع آسیب های وارده به گونه ها شده اند ، با انجام عمل پروتز گونه اعتماد به نفس خود را در زمینه زیبایی به دست آورند و از وجود آن پروتز ها لذت ببرند. البته ناگفته نماند که می توان از ژل ها و چربی ها نیز برای ایجاد گونه ها استفاده نمود. یکی دیگر از مزایای این عمل ها متقارن نمودن صورت می باشد.

مزایا عمل گونه

هزینه انجام عمل پروتز گونه

زمانی که صحبت از هزینه ها می شود افراد باید به موضوعات مختلفی توجه داشته باشند. یکی از موضوعات مهم متخصص مورد نظر می باشد . باید در نظر داشته باشید که پزشک متخصص و مجرب و با تجربه در انجام عمل پروتز گونه بسیار حائز اهمیت می باشد. کلینیک ها و مراکز درمانی نیز به نوبه خود نقش بسزایی در هزینه خواهند داشت . اما نکته ای که هزینه را برای شما فیکس می نماید نوع پروتزی که قرار است در گونه استفاده شود ، جنس و شرکت تولیدی پروتز و نیز مقدار پروتزی که در عمل پروتز گونه بر روی گونه ها استفاده می شود ، می باشد. پزشکان جراحی پلاستیک با معاینه ی افراد ممکن است تزریق ژل و یا چربی را به افراد پیشنهاد دهند که در این صورت هزینه برای افراد بسیار کمتر خواهد شد و همچنین عوارض و معایب کمتری نیز خواهد داشت . اما زیبایی هایی که در پروتز گونه شاهد خواهید بود را توسط هیچ عامل دیگری نخواهید دید. البته ماندگاری در پروتز گونه بسیار بالاتر نسبت به تزریق ژل و یا چربی خواهد بود.

عمل گونه

تفاوت ها بین روش های گونه گذاری

شما امروزه شاهد عمل های بسیاری برای زیبایی ها هستید. گونه گذاری ها نیز توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص به روش های گوناگونی صورت می پذیرد. روش عمل پروتز گونه به وسیله پزشکان صورت می پذیرد که در این روش ها پروتز هایی را از جنس های مناسب برای بدن وارد گونه ها می کنند و سبب می شوند گونه های افراد بسیار زیبا تر و جوان تر خودنمایی کنند. این پروتز ها توسط عمل های جراحی روی گونه ها قرار می گیرند. قسمتی از گونه ها برداشته شده و این پروتز ها به جای آنها تعبیه می شوند. ممکن است بخیه هایی در دهان فرد گیرنده و یا بخیه هایی در زیر پلک آنها صورت پذیرد. اما در تزریق ژل و یا چربی به این گونه نخواهد بود. مقداری از چربی های بدن فرد را گرفته و پس از انجام مراحل خاص بر روی چربی ها آنها را بر روی گونه ها تزریق می کنند. در این روش ها علاوه بر نحوه ی انجام عمل مواد استفاده شده نیز متفاوت می باشد. البته ناگفته نماند که ماندگاری در روش های ذکر شده نیز متفاوت می باشد . ماندگاری در عمل جراحی پروتز گونه اگر با بدن سازگاری داشته باشد بسیار بیشتر از تزریق ژل ها و چربی ها خواهد بود. البته عوارض های ناشی از این عمل ها در هر دو روش وجود خواهد داشت. ممکن است در روش تزریق ژل و یا چربی این عمل به صورت صحیح اتفاق نیافد و سبب شود که گونه ها دچار افتادگی شوند.

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

    شماره تماس

    تعیین وقت برای :