لیفت سینه

لیفت سینه چیست؟

بسیاری از بانوان پس از پا گذاشتن به سن بالای 40 سال دچار افتادگی هایی در بدن می شوند. ممکن است این افتادگی ها دلایل بسیاری داشته باشد که یکی از این دلایل ، سن افراد می باشد. یکی از مواردی که در بدن بانوان با بالا رفتن سن دچار افتادگی می شود و فرم طبیعی و زیبای خود را از دست می دهد و دچار افتادگی و شل شدن می شود و سایز آن تغییر می یابد، سینه ها هستند. اما امروزه روش های بسیاری برای بازگرداندن زیبایی ها و جذابیت ها به افراد وجود دارد. امروزه برای برگرداندن زیبایی ها و نیز سفت نمودن سینه ها، پزشکان عمل ماستوپکسی یا همان عمل لیفت سینه را به بانوان توصیه می کنند. بانوان می توانند با بهره گیری از این عمل ظاهر زیبای بدن خود را که در جوانی از آن لذت می بردند باز گردانند. این عمل بسیار مناسب برای افرادی که به زیبایی ها اهمیت می دهند می باشد. این لیفت سبب می شود لباس های افراد در بدن آنها جلوه زیباتر و باشکوه تری داشته باشند . بسیاری از افراد در سنین کمتر نیز از این لیفت استفاده می نمایند زیرا ممکن است به دلایلی مانند شیر دهی دچار افتادگی سینه شده باشند. این عمل امروزه طرفداران بسیاری دارد. افراد زیادی با دیدن نتایج کار لیفت سینه اقدام به انجام این عمل می نمایند.

تهران،خیابان لواسانی غربی،روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی پلاک ۱۱۸،طبقه۷ ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷

دریافت مشاوره رایگان
کاندید های لیفت سینه

کاندید های مناسب لیفت سینه

این عمل برای تمامی افراد مناسب نمی باشد و فقط برخی از افراد که به دلایلی دچار افتادگی و کشیدگی پوست سینه شده اند می توانند اقدام به عمل لیفت سینه نمایند. در برخی از مواقع نوک سینه در بانوان به سمت زیر سینه رفته است و حالت خود را از دست داده است و یا سینه های افراد دچار افتادگی هایی به سمت پایین پیدا کرده است ، یا یکی از سینه ها ممکن است سینه سمت راست یا چپ باشد بزرگتر از سینه ی دیگر شده است یا ممکن است به دلیل افتادگی بسیار شدید نوک و هاله ی سینه ها بسیار بزرگتر شده باشد و سینه حالت خود را از دست داده باشد در این صورت ، این افراد می توانند کاندیدهای مناسبی برای عمل ماستوپکسی باشند. اما این اتفاقات ممکن است برای هر بانویی بیافتد. ممکن است بانوان پس از دوران بارداری و شیردهی شاهد یک چنین رویداد هایی باشند و یا ممکن است برخی از بانوان با کم کردن وزن خود دچار افتادگی در سینه ها شوند. همچنین بسیاری از بانوان ورزشکار خصوصا در حوزه ورزش های دو و از این قبیل باعث شوند سینه ها قابلیت ارتجاعی خود را از دست بدهند و دچار افتادگی ها شوند. برخی از افراد معتقد هستند که این افتادگی ها ناشی از عوامل ژنیتیکی می باشند. در هر صورت افرادی که به این دلایل دچار افتادگی ها می شوند دیگر نباید نگران باشند. آنها می توانند با عمل لیفت سینه دوباره زیبایی ها و جذابیت قبل را به دست آورند.

روش های انجام عمل سینه

پس از اینکه بانوان کاندید عمل لیفت سینه شدند، توسط پزشک متخصص در این زمینه معاینه می شوند و با ماژیک هایی که برای عمل جراحی استفاده می کنند بر روی سینه علامت گذاری می نمایند. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این علامت گذاری از این رو صورت می گیرد که زمانی که افراد به صورت خوابیده می باشند حالت سینه ها تغییر پیدا می کند و نمی توان به راحتی برای عمل اقدام نمود. این عمل ممکن است 2 تا 3 ساعت به طول انجامد. برای این عمل بیهوشی عمومی انجام می گیرد که توسط پزشکان در بیمارستانها و کلینیک ها صورت می پذیرد. علامت گذاری هایی که توسط پزشکان صورت می گیرد به میزان آویزان بودن سینه ها و نیز درخواست کاندید بستگی دارد ناگفته نماند که نظر پزشک نیز در این راستا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کمبود حجم در برخی از سینه ها را می توان در حین انجام عمل لیفت سینه با قرار دادن پروتز سینه رفع نمود. پزشکان از روش های متفاوتی برای برداشت پوست اضافی سینه استفاده می نمایند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم

این روش برای کاندید هایی مورد استفاده قرار می گیرد که سینه های آنها افت بسیار کمتری نسبت به بقیه داشته باشد. در این روش می توان پروتز ها را نیز به راحتی درون سینه قرار داد . پزشکان برش بسیار باریکی در ناحیه بالایی هاله سینه ایجاد می کنند و سینه را بالا می کشند. تفاوت در این عمل لیفت سینه زیاد چشمگیر نخواهد بود زیرا کمترین میزان افت در سینه وجود داشته است.

در انجام این عمل لیفت سینه کمترین جای برش را شاهد خواهید بود. این عمل برای افرادی که دارای افت سینه با مقدار خفیف تا متوسطی می باشند انجام می گیرد. نتایج عمل با قرار دادن پروتز سینه در این افراد بسیار رضایت بخش خواهد بود. این عمل سبب می شود افتادگی سینه ها تا مقدار قابل توجهی از بین برود.

در این نوع از عمل لیفت سینه بیشترین مقدار برش ها انجام می گیرد . این روش برای افرادی که از افت شدید سینه ها رنج می برند مورد استفاده قرار می گیرد . یک برش دور هاله ، برش عمودی از دور هاله تا چین طبیعی و برشی به صورت افقی در روی چین طبیعی سینه انجام می گیرد. این روش برای سینه هایی انجام می گیرد که دارای افت بسیار شدیدی شده اند. به دلیل حساسیت بالای این عمل باید توسط جراحان متخصص انجام پذیرد

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت سینه

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت سینه

همانطور که می دانید قبل از انجام هر نوع عملی ابتدا باید مراقبت هایی را انجام دهید . در عمل لیفت سینه نیز باید مراقبت هایی را انجام دهید تا بتوانید عمل بسیار موفقی را پشت سر بگذارید. ابتدا باید تمامی آزمایشاتی که توسط دکتر نسخه شده است را انجام دهید و برای ارزیابی به پزشک خود ارائه دهید.انجام مامو گرافی هم قبل و هم بعد از انجام عمل دارای ضرورت بسیار بالایی می باشد، زیرا با انجام این مامو گرافی از هر گونه تغییر در وضعیت سینه های خود مطلع خواهید شد. بهتر است پزشک خود را از انواع دارو های مورد استفاده ی خود آگاه سازید زیرا استفاده از برخی دارو ها سبب می شود خونریزی شدت یابد. این مراقبت هایی که نام برده شد برای قبل از عمل بود اما پس از عمل لیفت سینه نیاز به گذراندن دوره ی نقاهتی به مدت 1 هفته الی ده روز می باشد. یکی از مهمترین مراقبت های پس از عمل ،انجام دادن توصیه های پزشکی مانند : تکان ندادن بازو ها به مدت 48 ساعت، ورزش نکردن به مدت 6 هفته ، استفاده از سوتین به مدت 6 هفته , استفاده از دارو هایی که پزشک تجویز نموده است و نیز عدم استفاده از دخانیات که چه قبل از انجام عمل و چه پس از انجام عمل بسیار حائز اهمیت می باشد.

دکتر صلاحی با انجام صدها عمل زیبایی شکم و سینه،لیپوماتیک شکم و پهلوها، جراحی کشیدن پوست شکم لیپوماتیک ران ها و بازوها، پروتز سینه و جراحی های کوچک کردن و لیفت سینه جزو بهترین پزشکان تهران در جراحی زیباییی مبیاشن دو همچنین دارای رتبه اول کشور در زمینه فوق تخصص جراحی زیبایی می باشند.

تماس با ما

عوارض های عمل لیفت سینه

هر عملی دارای عوارضی می باشد اما ممکن است برخی از عوارض بسیار کم باشند و برخی دیگر بسیار زیاد. عوارض لیفت سینه بنا به زیبایی که برای افراد به ارمغان می آورد بسیار کم می باشد. افراد با مراقبت های ویژه می توانند این عوارض را به پایین ترین سطح خود بکشانند. کبودی و ورم یکی از عناصر جدا نشدنی از هر عمل می باشد . پس از هر نوع عملی ممکن است افراد شاهد تورم ها و کبودی هایی باشند که دوره ی آن بسیار کم می باشد و به سرعت از بین خواهد رفت. اما اگر افراد برای عمل لیفت سینه متخصص مناسبی را انتخاب ننمایند ممکن است از نکروز در نوک سینه رنج ببرند. همانطور که گفته شد این عارضه در صورتی که به پزشک معتبر و باتجربه ای مراجعه نکنید برای شما رخ خواهد داد. این عارضه سبب می شود که خون به نوک سینه شما نرسد .البته در برخی از مواقع نیز فردی که اقدام به عمل لیفت سینه می کند قادر به شیردهی نخواهد بود.

سوالات متداول برای عمل لیفت سینه 

برای اینکه شما راحت تر بتوانید با این عمل آشنایی پیدا کنید در اینجا به پاسخ برخی از پرسش ها می پردازیم

هزینه لیفت سینه بسته به برخی از عوامل متغیر می باشد. پزشک متخصص و یا فوق تخصص و نیز جراح دستمزد های متفاوتی را برای انجام عمل لیفت سینه دریافت می نمایند. همچنین عمل در مکان هایی که انجام می گیرد دارای هزینه های متغیر می باشد . هزینه عمل لیفت سینه در برخی از کلینیک ها و یا بیمارستان ها با یکدیگر متمایز می باشند. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را برای این عمل در نظر گرفت.

بیهوشی ها نیز بنا به صلاح دید پزشک به دو نوع ممکن است صورت پذیرد . بیهوشی ها ممکن است یا به صورت تزریق های وریدی صورت گیرد و یا به صورت عمومی .

عمل لیفت سینه داری مزیت های زیادی برای افرادی که دچار افتادگی سینه شده اند می باشد. اعتماد به نفس در افرادی که دچار افتادگی سینه شده اند بسیار پایین می باشد از این رو پس از انجام عمل لیفت سینه شاهد خواهید بود که با داشتن اندامی بسیار تراشیده و جذاب دارای اعتماد به نفس بسیار بالایی شده اند. همچنین این لیفت ها در برخی از مواقع با انجام پروتز گذاری نیز صورت می پذیرند که زیبایی و جذابیت این عمل صد چندان خواهد شد. همچنین این عمل سبب می شود که سینه های افراد قرینه شوند

اگر شما برای رژیم گرفتن خود را آماده نموده اید بهتر است عمل لیفت سینه را بعد از رژیم خود انجام دهید تا نتیجه ی موثر تری را دریافت نمایید. همچنین اگر قصد بارداری و یا شیر دهی دارید بهتر است فعلا از انجام این عمل چشم پوشی نمایید. بهترین نتایج عمل زمانی خودنمایی می کند که سینه ها دارای افتادگی های متوسط و یا عمیقی شده باشند.

هر نوع عملی ممکن است دارای معایبی نیز باشد اما معایب عمل لیفت سینه به دست خود افراد می باشد . اگر افراد به پزشکان معتبری مراجعه نمایند این عمل دارای هیچ گونه معایبی نخواهد بود. در برخی از اوقات دیده شده که پس از عمل افراد عمل شیردهی را نمی توانند انجام دهند که این نیز به مرور زمان رفع خواهد شد. از این رو پزشکان توصیه می کنند که این عمل پس از دوران شیردهی انجام پذیرد.

عوارضی که عمل لیفت سینه در بر دارد در طی یک هفته الی 10 روز به کلی از بین خواهد رفت اما بهتر است مراقبت های پس از این عمل را تا 6 هفته ادامه دهید تا نتیجه بسیار مطلوب تری را از این عمل دریافت نمایید.

ماندگاری در عمل لیفت سینه به عوامل بسیاری بستگی دارد . ممکن است در برخی از افراد این ماندگاری تا ند سال به طول انجامد اما در برخی از افراد تا چند ماه. یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در ماندگاری لیفت سینه مراقبت هایی می باشد که پس  از انجام عمل باید صورت پذیرد . شما می توانید با مراقبت های پس از عمل با توجه به توصیه ی پزشکان از ماندگاری بیشتر این عمل لذت ببرید. در بسیاری از موارد پیش آمده است که این ماندگاری ها بسیار طولانی بوده است به گونه ای که افراد تا سن بالایی هنوز دارای سینه های بسیار زیبا و بدون کوچکترین افتادگی هایی برخوردار بوده اند.

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

خدمات ما

لیپوماتیک شکم
دکتر علی اصغر صلاحی- ابدومینوپلاستی
دکتر علی اصغر صلاحی کاشت مو
عمل بینی
ماندگاری تزریق چربی به باسن
عوارض عمل پروتز سینه

فرم مشاوره

    شماره تماس

    تعیین وقت برای :